معماری و شهرسازی

معماری و طراحی داخلی و حارجی

هدف دپارتمان معماری آن است که با ارائه ایده ها، طرح های معماری و دکوراسیون، بر اساس اصل طراحی علمی، کیفیت عالی، زمان کمتر و قیمت مناسب؛ آرامش، نشاط و زیبایی بصری را به محیط زندگی و کار شما هدیه نماید.

تجربه چندین ساله در زمینه های مختلف طراحی و اجرا؛ به همراه سوابق علمی، پژوهشی و آموزشی پرسنل این مجموعه، زیر بنای فعالیت های هم اکنون و ترسیم کننده چشم انداز برنامه های آینده آن است.

مفتخریم که در کنار انجام پروژه ها در حداقل زمان ممکن و تعهد در تحویل به موقع موضوع قرارداد، رضایت کارفرمایانی که انجام پروژه خود را به گروه تخصصی عمران مسکن اطلس طوس سپرده اند، فراهم شده است.

هر فضا و بنایی اعم از محل سکونت، کار و یا تفریح قابلیت زیبا بودن و انتقال آرامش را داراست، بدین منظور کافی است تا با تفکر و به طور صحیح یا به عبارتی دیگر معمارانه و خلاقانه طراحی شود. طراحي معماري شامل انتخاب عناصر معماري و تنظيم و تركيب آن‌ها براي ايجاد فضا و كيفيات مورد نظر براي تأمين عملكرد مناسب، زيبايي و انتقال مفاهيم و معاني است.

ارتباطي كه بين عناصر معماري برقرار مي‌شود، از قواعدي پيروي مي‌كند كه مي توانيم آن‌ها را «قواعد طراحي» بنامیم. علاوه بر طراحی نما و حجم بیرونی بنا که بسیار حائز اهمیت و در حکم شناسنامه و معرف آن اثر می باشد، توجه به فضا و طراحی داخلی، نقش مهمی را در ساختار معماری یک بنا بر عهده دارد. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها )، نور پردازی، مبلمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير معماری داخلی بر آرامش (در فضاهای مسکونی و اقامتی)، راندمان (در فضاهای اداری)، اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسيار بديهی و لازم به نظر مي رسد.

بنابراین طراحی معماری حرفه ای ترکیبی از مهندسی و هنر می‌باشد و مستلزم داشتن ذهنی برای به کار گیری مناسب هر دو موضوع است به گونه ای که همزمان می بایست جنبه های زیباشناختی و عملكردی را سامان دهد.

خدماتی که در این بخش می باشد شامل:
•طراحی دکوراسیون داخلی، اجرا و بازسازی کلی یا جزیی منازل مسکونی در سبکهای مدرن،کلاسیک و اسپورت
•طراحی داخلی و دکور فضاهای تجاری، دفاتر کار، مطب پزشکان و فضاهای آزمایشگاهی
•طراحی نمای بیرونی، حیاط، محوطه سازی، طراحی فضای سبز و استخر
•طراحی تخصصی اتاق کودک
•طراحی فضاهای آرایشی وزیبایی
•نورپردازی تخصصی داخلی ، فضاهای بیرونی و نما

 

 


تماس با ما

نماد ساماندهی

شماره تماس : 0465003 912 98+

پست الکترونیک: Info@atlastos.com

تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی جنوبی، بن بست آذرنوش

Scroll to Top