مدیریت برند

 

تدوین استراتژی برند برای ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی

 

پس از انجام تحقیقات بازار و آشنایی با بازار و رقبا، استراتژی برند که برنامه بلندمدتی برای توسعه و رسیدن به اهداف یک برند ساختمانی است، طرح‌ریزی می‌شود. در تدوین این استراتژی، اهداف برند ساختمانی از جمله ماموریت، چشم‌انداز و ارزش‌های اساسی تعریف شده و پس از آن جایگاه و معماری برند در دیدگاه مخاطبان نسبت به برندهای مشابه، مزیت رقابتی، کانال‌های ارتباطی و ممیزی برند تحلیل می‌شود.

برند یک نام، عبارت، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که مشخص‌کننده خدمات یا فروشنده محصولی خاص باشد که به وسیله آن از دیگر محصولات و خدمات مشابه متمایز می‌گردد و در واقع همان چیزی است که مخاطب با دیدن، شنیدن، حس کردن و یا هرگونه ارتباطی با آن بصورت مفهومی، دیداری یا لفظی صفات و ویژگی‌های خود را در ذهن و قلب مخاطب تداعی می‌کند. درک بهتر از کارایی محصول، وفاداری بیشتر، آسیب پذیری کمتر در مقابل اقدامات بازاریابی رقابتی و بحران های بازاریابی، کاهش حساسیت مصرف‌کنندگان نسبت به افزایش و کاهش قیمت‌ها و ... از مزایای داشتن یک برند قوی است.

 

از همین رو گروه تخصصی عمران مسکن اطلس طوس  ، مدیریت برند را به عنوان یکی از خدمات اصلی خود تعریف کرده و مهارتها و تجارب مورد نیاز جهت تحقق حرفه ای این مهم کسب نموده است.

 

مدیریت برند شامل مدیریت ویژگی‌های محسوس و نامحسوس نام تجاری است. به عبارت دیگر مدیریت برند شامل طرح یک وعده، به اجرا در آوردن آن وعده و سپس حفظ و پاسداشت آن می باشد.

 

مدیریت برند با تعیین هدف و مخاطب مشخص و معین، مجموعه فعالیت ‌های تبلیغاتی، ارتباطاتی، ترویج، فروش و ... را سازماندهی میکند و مشخص می سازد که چه نوع پیامی برای چه مخاطب هدفی، در چه دوره زمانی، با چه بودجه‌ای و به منظور چه ارتباطی ارسال گردد. برند بخش مهمی از یک فرایند نظام مند بازاریابی یکپارچه است. برند می تواند با افزایش تمرکز و آگاهی مصرف کننده نسبت به یک محصول یا خدمت موجب رشد سهم بازار شود و با ایجاد و احساس تعلق و نزدیکی در مصرف کنندگان زمینه ساز تکرار خرید آن ها گردد.

 

فرآیند کاری :

 

تدوین استراتژی های برندینگ


تعیین و تدقیق مفهوم و هویت برند


طراحی وجوه مختلف هویت کلامی برند


بررسی ابعاد بصری برند


برنامه ریزی رسانه ای


اجرا، نظارت و تحلیل

 

 


تماس با ما

نماد ساماندهی

شماره تماس : 0465003 912 98+

پست الکترونیک: Info@atlastos.com

تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی جنوبی، بن بست آذرنوش

Scroll to Top